Виступ на засіданні педагогічної ради на тему: “Використання картин українських художників у роботі з дітьми за допомогою мультимедійних презентацій”.

Виступ на засіданні педагогічної ради на тему: “Використання мультимедійного супроводу в роботі з дітьми під час відеозанять”.

        Заняття з логіко-математичного-розвитку в ІІ молодшій групі.
        Тема: «Маленькі кухарі»
        Мета: формувати вміння дітей порівнювати величину геометричних фігур і об’єктів у просторі – способом зорового та дотикового зіставлення. Продовжувати  вчити розрізняти геометричні фігури на площині – круг, квадрат та знаходити предмети схожої форми. Удосконалювати навички класифікувати об’єкти за ознаками: колір, розмір, форма; називати спільну ознаку утворених множин (всі червоні овочі, всі круглі овочі). Розвивати вміння складати цеглинки LEGO за схемою – вертикально, щільно одна до одної. Розвивати наочно- дійове мислення, увагу. Виховувати повагу до професії кухаря.
            Інтегроване заняття з розділу «Дитина в соціумі» (у світі культури, патріотичне виховання)/Аплікація)
            Тема: «Знайомство з творчістю української художниці – Євгенії Гапчинської за допомогою мультимедійної презентації»
            Мета: Познайомити дітей з творчістю сучасної української художниці – Євгенії Гапчинської за допомогою засобів мультимедійної презентації. Формувати уявлення про портрет (дитячий, груповий), вміння емоційно сприймати та розглядати картини, помічати деталі, відповідати на запитання за змістом. Збагачувати уявлення дітей про значення та роль віночка у житті українського народу. Закріпити вміння добирати квіти та стрічки до віночка за формою, кольором, розміром та послідовно і охайно приклеювати їх до основи. Розвивати уміння відчувати загальний емоційний настрій художнього твору, сприймати творче завдання, визначати свої дії. Виховувати почуття патріотизму, повагу та інтерес до духовних надбань нашого народу, народних оберегів.

Проектна діяльність в старшій групі “Моє рідне місто – Бердичів”

          Сюжетно-рольова гра в старшій логопедичній групі.
          Тема: “Відкриття нового супермаркету АТБ”.
          Мета: Вчити дітей розгортати ігровий сюжет та пов’язаний з ним зміст гри, наближений до реального життя; творчо розгортати гру та реалістично передавати події життя в ній. Закріплювати вміння дітей визначати ролі, готувати необхідні умови для гри, узгоджувати їх. Сприяти виникненню збалансованого спілкування з товаришами під час спільного відтворення реальної людської діяльності. Удосконалювати навички діалогічного спілкування. Розширювати знання дітей про працю працівників супермаркету.  Дати уявлення про різні відділи в магазині. Розвивати рольовий характер мовлення, уяву, мислення. Виховувати повагу до діяльності людей, працелюбність, взаєморозуміння.