10 травня 2023 р. пройшли колективні перегляди занять до педагогічної ради: “Реалізація системи концепції сталого розвитку в дошкільному закладі для формування моделей поведінки у дошкільнят орієнтованих на сталий стиль життя”, які провели Поворознюк Інна Василівна та Коміссарова Наталія Юріївна.

Вихователь: Поворознюк І.В.
Тема: Папір – наше спільне багатство.
Вихователь: Коміссарова Н.Ю.
Тема: Зберігай подарунки від природи.

Мета переглядів полягала в тому, щоб педагоги закладу поділились своїм досвідом проведення інтегрованих занять для сталого розвитку.

     17 березня, цікаво та змістовно пройшли колективні заняття до ІІІ засідання семінару по патріотичному вихованню на тему: «Патріотичне виховання в контексті розвитку духовного потенціалу через засоби художньої літератури».
Інтегроване заняття з художньо – мовленнєвого розділу (середня група).
Тема: Читання оповідання В. Сухомлинського «Сьома дочка».
Вихователь: Коріненко І.М.
Тематичне заняття з музичного виховання.
Тема: «Народні ігри та забави»
Музичний керівник: Слободенюк М.А.
       На заняттях дошкільників ознайомлювали з культурними традиціями свого народу та звичаями, формували національну свідомість, патріотичні почуття, бажання спілкуватися рідною мовою, прищеплювали любов до рідної землі, сім’ї, міста, повагу до національної культури, державної символіки, гордість за красу і величність нашої Батьківщини, шанобливе ставлення до людей.
Січневі колективні перегляди занять, були проведені з метою розкриття теми ІІ засідання практичного семінару на тему: «Формування патріотичних почуттів засобами музейної педагогіки: митців сучасності та минульщини». На цих заняттях дошкільники знайомилися з культурними традиціями та звичаями свого народу, митцями сучасності.
Інтегроване заняття  з розділу «Дитина в соціумі, зображувальна діяльність» (середня група).
Тема: «Український посуд»
Вихователь: Кулик О.М.
Інтегроване заняття  з розділу «Дитина в соціумі, зображувальна діяльність» (старша група).
Тема: «Знайомство з творчістю української художниці –  Є. Гапчинської»
Вихователь: Лінчук  Д.Я.
          До 1 засідання семінару-практикуму на тему: «Патріотичне виховання засобами інтегрованої освітньої діяльності» було показано інтегровані відеозаняття, які підготували педагоги Данилюк Л.А. (молодша група) та  Павлюк Н.М. (логопедична група).
          Інтегроване заняття  на тему: «Моя сім’я. Моя родина» (молодша група).
         Мета: Формувати уявлення дітей про родину, рідню, родинні взаємини. Викликати інтерес до родинних зв’язків, виховувати повагу та любов до себе та до близьких людей.
     Інтегроване заняття на тему: «Водойми України» (логопедична група).
     Мета: продовжити знайомити дошкільники  з природніми водоймами на території України (моря, річки, озера, ставки).
        Готуючись до відеозанять, педагоги створили цікаві та ефективні ігри в онлайн –сервісах Learningapps, Wordwall  та в застосунку PowerPoint, що дало в повній мірі розкрити тему та мету занять.