Важливим засобом, що сприяє обміну педагогічним досвідом та стимулює педагогів до вдосконалення власної професійної  майстерності є колективні  перегляди  занять.
        17 лютого 2022 р. пройшли колективні  перегляди занять до педагогічної ради на тему :” Формування  діалогічної  компетентності дошкільників в контексті сюжетно-рольової гри”. 
        Розігрування  ігрової  ситуації на тему ” У нас новенька”, вихователь Коріненко Інна Миколаївна. 
        Мета: вправляти дітей в ігрових діях та формуванні навичок побудови  діалогу.
         Гра – це властива діяльність для дитини. Граючи, дитина не тільки отримує  радість і задоволення, але й розвивається та навчається  будувати  рольові  діалоги. Саме  таку  сюжетно-рольову гру  “Супермаркет”  показала  вихователь  логопединої  групи  “Веселка”  Лінчук Діана Ярославівна.

Грудневі відкриті покази занять, були проведені з метою розкриття теми ІІ засідання практичного семінару «Зображувальна діяльність як один  із чинників  розвитку компетентностей дошкільника», а саме: «Декоративне малювання як засіб формування мистецької культури».

 Заняття з декоративного малювання з дітьми середньої групи провела вихователь Дарія Миколаївна Денисюк.

Мета: Продовжувати викликати у дітей бажання емоційно сприймати твори народного декоративно-ужиткового мистецтва: народну іграшку.

Заняття з декоративного малювання на тему: «Розпис муляжної тарілки» підготувала та провела педагог Лілія Володимирівна Степаненко.

Мета: продовжувати вчити дітей прикрашати предмети побуту, аксесуари, використовуючи елементи розпису за мотивами народних промислів.

           Колективні перегляди проведені педагогами закладу на початку грудня, були направлені на розкриття теми педагогічної ради «Функціональне використання оздоровчих  інноваційних технологій  як засобу для зміцнення та збереження  здоров’я дітей дошкільного віку»
           Підготовку руки до письма  (з використанням кінезіологічних вправ) провела педагог старшої логопедичної групи ФФНМ, Наталія Юріївна Коміссарова.
           Мета: оптимізувати психічні процеси (пам’ять, увагу, мислення) за допомогою кінезіологічних вправ. Закріплювати просторове уявлення: зліва, справа, зліва на право, в центр. Вправляти в умінні орієнтуватися на аркуші паперу.

       Гімнастику пробудження (загартування, самомасаж, доріжка здоров’я) підготувала та провела вихователь молодшої логопедичної групи ЗНМ Олена Володимирівна Гулієва.

       Мета: Підняти м’язовий тонус дітей за допомогою фізичних вправ, усунути сонливість і млявість, допомогти організму «прокинутись» від денного сну.

       Заняття з фізичної культури з дітьми старшої групи провела вихователь Наталія Миколаївна Павлюк.

       Мета: Закріпити навички основних видів ходьби. Розучити повзання по гімнастичній лаві на животі, підтягуючись руками із збереженням рівноваги.

           9 листопада 2021 року  у закладі дошкільної освіти №16 до І засідання семінару-практикуму на тему: «Зображувальна діяльність як один із чинників розвитку компетентностей дошкільника» пройшли колективні перегляди занять.
           Відкриті покази, проведені для педагогі закладу, були зорієнтовані на розкриття теми: “Предметне та сюжетне малювання як основа художньо – естетичного розвитку дошкільників”.
       Заняття з предметного малювання на тему: «Мильні бульбашки» підготувала та провела вихователь ІІ молодшої групи Олена Миколаївна Кулик.
       Мета: продовжувати вчити дітей в процесі створення малюнка передавати загальні ознаки та деякі характерні деталі предмета, відносні схожість за формою, кольором, розміром.
         Заняття з сюжетного малювання на тему «Колобок котиться по доріжці» з вихованцями середньої групи провела Лариса Миколаївна Гаврилюк.             
          Мета: вправляти дітей  у вмінні передавати просторові  взаємовідношення об’єктів   у  композиції.

 

 

 

        Малювання осіннього натюрморту підготувала та провела педагог старшої логопедичної групи Інна Василівна Поворознюк.
        Мета: продовжувати знайомити дітей  із жанром живопису – натюрмортом, розвивати у дітей композиційні вміння.