Випускний у дитячому садочку     це своєрідна сходинка для дошкільнят та їхніх батьків, адже попереду – нові горизонти і стільки цікавого та незвіданого!
        Наразі війна продовжує руйнувати плани і долі українців. Але, попри всі перешкоди, педагогічному колективу вдалося організувати  цікаві та веселі зустрічі  з випускниками садочка та їхніми батьками.
        Педагоги затамувавши подих зустрічали  своїх вихованців, яких не бачили довгих п’ять місяців.
        Усі ці роки, коли  дошкільнята відвідували садочок, педагоги закладу намагалися стати для дітей друзями, помічниками та однодумцями.
        З вітальним словом до маленьких випускників звернулася завідуюча Ганна Миколаївна. У своєму відеозверненні завідуюча розповіла цікаве оповідання про щирих, вірних друзів Зайця і Ведмедя та побажала вихованцям  садочка зростати здоровими під мирним небом України та цінувати справжніх друзів, а батькам – завжди бути поруч з малюками.

Звернення до випускників Ганни Миколаївни

       Хвилюючим моментом зустрічі став запуск синьо – жовтих повітряних кульок , під час якого кожна дитина загадала завітне бажання, яке неодмінно здійсниться. 
       Отож бажаємо нашим випускникам  успіхів у здобутті знань під мирним небом України, а батькам – берегти себе і завжди бути  поруч з своїми дітьми.

НЕХАЙ  ВАМ ЩАСТИТЬ!!!