В рамках підготовки до педагогічної ради на тему: «Трудове виховання дошкільників -важлива складова формування особистості дошкільника» 2 травня 2024 р. був проведений колективний перегляд занять.
              Дошкільнята старшої групи «Капітошка» пригадали  складові будови рослин (корінь, стебло, листя, квіти та плоди), поговорили  про те, як можуть розмножуватись квіти і рослини. Практично спробували  пересадити кімнатні рослини різними способами: спосіб розмноження листочками, а також розмноження живцями. Дошкільнятам було дуже цікаво, весело та корисно!
             Тема: Пересаджування рослин (праця у природі).
             Вихователь: Поворознюк Інна Василівна.
             Весна… Пора розваг і відпочинку, а ще добрих справ. Педагоги закладу були  приємно вражені ініціативою свідомих дітлахів середньої групи, яких організувала вихователь Людмила Анатоліївна на  прибирання ігрового майданчика (зібрали сміття: паперові відходи, баночки, пластикові пляшки і інше). Діти працювали завзято та енергійно.
            Тема: Прибирання на ігровому майданчику.
            Вихователь: Данилюк Людмила Анатоліївна.
        Організація трудової діяльності у нашому закладі дошкільної освіти спрямовується на вирішення низки завдань пізнавального, соціально-морального, емоційно-ціннісного; виховання зацікавленості, інтересу й поваги до праці інших людей, бажання  долучатися до посильної трудової діяльності; формування мотиваційної готовності до трудових зусиль; формування елементарних трудових умінь і навичок тощо.
        Саме з цією метою, 21 березня 2024 року були проведені заняття в першій молодшій групі.
Вихователь: Мельничук Оксана Василівна
Тема: «Предмети гігієни. Миття рук»
Вихователь: Шевчук Валентина Василівна
Тема: «Наші друзі-іграшки» (прибирання іграшок).
           Кожна дитина має змалечку усвідомити, що у прекрасному та розмаїтому довкіллі кожна рослинка, тварина мають право на життя. Отже, взаємодіяти з природою слід так, щоб не зашкодити ані їй, ані собі, вболівати за її долю.  З метою поширення ідеї сталого розвитку, збереження довкілля дітьми та дорослими, цікаво та змістовно пройшло заняття в старшій групі «Капітошка». Основним завданням якого було формування в дошкільнят моделей поведінки, звичок, стилю життя, що відповідають потребам сталого розвитку.
           Вихователь: Кулик Олена Миколаївна
           Тема: «Вода – наше багатство» (сталий розвиток).

Цікава подорож у Ігроленд

Вчитель-логопед
Павликівська Анастасія Вікторівна
           В жовтні місяці, пройшло сюжетне заняття з  сенсорно-пізнавального розвитку для дітей молодшого віку на тему: «Маленькі кухарі», яке провела вихователь  Лінчук Д.Я. Малюки відчули себе справжніми кухарями, виконуючи різноманітні логічні завдання та допомогли шеф-кухарю спекти смачну піцу.
           Вихователь: Лінчук Діана Ярославівна
           Тема: «Маленькі кухарі» (сенсорно-пізнавальний розвиток).