Успішний  розвиток  образотворчої  діяльності   та творчості  у  дітей  залежить  від  цілого  ряду  умов. Головна з них – ціленаправлений  вплив  педагога  на  організацію  діяльності дітей, системний і послідовний розвиток сприймання та уяви, навчання образотворчим  умінням і навичкам. Для цього  необхідно висока професійна підготовка вихователя. Саме такий досвід  передає досвідчений педагог Шевчук Валентина Василівна молодим вихователям. 17 лютого під час заняття з ліплення  на тему: ” Пташина сім’я”  вихователь  Валентина Василівна пропонувала своїм вихованцям поекспериментувати з глиною та почуватися дослідниками. Дошкільнята завжди готові до пригод та еспериментів!
           Вівторок, 15 лютого, в ЗДО №16 видався днем плідним, конструктивним, переповнений новими враженнями та цікавим досвідом колег. Молоді вихователі переймали досвід  у досвідчених педагогів: Гаврилюк Лариси Миколаївни та Коміссарової Наталії  Юріївни.
          Гаврилюк Л.М. познайомила дітей з папугою Кешею та розповіла про догляд за пташкою і особливостями  зовнішнього вигляду. 
         Коміссарова Н.Ю. провела заняття з логіко-математичного  розвитку за технологією “Логіки світу”. Заняття проводилося у формі інтелектуальної гри, в якій  дошкільники розв’язували оригінальні та цікаві математичні  завдання,  знайомилися з геометричною фігурою – ромб. 
Заняття пройшли плідно та цікаво!