Правила внутрішнього розпорядку для батьків

1.  Відповідальність вихователя за життя та здоровʼя  дитини наступає лише тоді, коли ви або довірена Вами особа, передали дитину  вихователю.

2.  Забирати дитину з закладу дошкільної освіти дозволяється батькам або іншим особам, які досягли 18 років, за особистою заявою батьків дитини  з покладанням відповідальності за збереження життя та здоров’я дитини на заявника, та наданням копії документу, що засвідчують особу, яка забиратиме дитину (няня, дідусь тощо).

3.  Для запобігання конфліктів між дітьми не давайте дітям домашні іграшки.

4.  Сніданок завершується згідно графіку, встановленого на кожну вікову групу, після його завершення залишки продуктів складуються у відходи.

5.  Якщо Ви не встигаєте привести дитину  на сніданок, то попередьте про це вихователя і поснідайте дома.

6.  Заклад дошкільної освіти працює за затвердженим розкладом, який дотримуватись усім учасникам освітнього процесу.

7.   Всі діти в закладі дошкільної освіти мають рівні права, і їх треба підтримувати всіма учасниками освітнього процесу.

8.  Якщо дитина запізнилися на заняття, то тихенько  проведіть дитину до приміщення де воно відбувається, не відволікаючи вихователя, і не заважаючи іншим дітям.

9.  Якщо  Ваша дитина має якісь особливі звички, примхи,  обовʼязково  повідомте про це вихователів групи для забезпечення комфорту вашої дитини.

10.  Оплату за харчування слід проводити до 20 числа кожного місяця.

11.  Довідки про стан здоров’я дитини (вразі хвороби) надавати медичній сестрі.

12.  Батьки повинні бути відповідальними за приховування причин відсутності дитини в ЗДО.

12.  Якщо дитина відсутня в закладі дошкільної освіти за домашніми обставинами, батьки не надають довідку від лікаря про стан здоров’я дитини.

13.  Одяг, взуття дитини повинно бути зручним та комфортним:

·     взуття в групі: босоніжки з закритим носком та фіксованою п’яткою;   чешки  в музично-фізкультурний зал.

·     одяг змінний: шкарпетки, труси, футболка, шорти (спідниця, плаття) піжама, панамка в літній період.

·     засоби гігієни: гребінець, носова хустинка

14. Забороняється приводити дитину в ЗДО в натільних прикрасах (ланцюжок, шнурок, сережки, браслет, обручка, саше, брелок).

15. Якщо у Вас виникли запитання, пропозиції, претензії, зауваження з будь-яких питань діяльності ЗДО звертайтеся до директора.