Анастасія Ігорівна Павликівська

Працює:

з 01.11.2019р року – вчитель-логопед ЗДО № 16

Число, місяць і рік народження:

16.03.1992року 

Місце народження:

м. Конотоп, Сумської області

Освіта: вища

У 2014 році закінчила державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського  за спеціальністю «Дошкільна освіта» та здобула кваліфікацію організатора дошкільної освіти, вихователя дітей дошкільного віку, логопеда дошкільних, загальноосвітніх та реабілітаційних закладів.

Загальний стаж роботи:

5 років 6 місяців

Педагогічний стаж роботи:

5 років 6 місяців

Самопрезентація

Свій педагогічний шлях розпочала у ДНЗ № 25 «Сонечко» вихователем, далі працювала на посаді вчителя-логопеда у цьому ж закладі. З 01.09.2017 року працювала завідувачем логопедичного пункту при ЗОШ №11 та прикріплених СЗОШ №8, МГГ №2. З 01.11.2019р. працюю у ДНЗ №16 вчителем-логопедом на групі із ФФНМ.

Перш за все для мене важливою, цікавою і неповторною є кожна дитина, з якою я працюю. Кожна дитина є особистістю зі своїм темпераментом, характером, звичками, здібностями, і кожна вимагає до себе особливого індивідуального підходу. Завжди ставлю перед собою завдання – підібрати ключик до кожного серця маленької людини та допомогти кожній дитині. Навчити чітко та вірно вимовляти звуки, логічно правильно будувати речення та вміти висловити свою думку, розвивати лексико-граматичні компоненти мовлення, фізіологічне та мовленнєве дихання, дрібну моторику. А також, формувати та розвивати фонематичні процеси, які є базою мовлення та запорукою успішного навчання в школі.

Моє педагогічне кредо: «ЛЮБИТИ! РОЗУМІТИ! ДОПОМАГАТИ! Кожна дитина, як пелюсточка – чарівна та неповторна»